MEXC, PLC Ultima (PLCU) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

MEXC, PLC Ultima (PLCU) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve PLCU/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
PLCU/USDT Alım Satımı: 24 Eylül 2022 15.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin bilincinde olunuz.

Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafınca sağlanmıştır. Yalnız referans amaçlıdır.)

Proje Adı: PLC Ultima (PLCU)

Toplam Arz: 11.000.000 PLCU

Resmi Websitesi: https://plcultima.com/en/

Blok Gezgini (Mainnet): https://plcultima.info/en

Twitter: https://twitter.com/PLCU_OFFICIAL

Telegram: https://t.me/plcultima

Whitepaper: https://plcultima.com/documents/en/WhitepaperEN.pdf

Projenin Kısa Tanıtımı

PLC Ultima blok zinciri, Litecoin blok zincirine dayanmaktadır. Her ikisi de, ağ kararlılığı, şeffaflık ve Ayrılmış Şahit protokolü yükseltmesinin kullanılması opsiyonuyla işlemleri yüksek hızla işleme seçeneği ile karakterize edilir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkesine bağlıdır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey