MEXC, Orbit Chain (ORC) Projesini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek

MEXC, Orbit Chain (ORC) projesini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek ve ORC/USDT işlem çiftini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma: Açıldı
Para Çekme: 25 Eylül 2022 17.00 (TSİ)
ORC/USDTAlım Satımı: 24 Eylül 2022 17.00 (TSİ)

*Not: Değerlendirme bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin bilincinde olunuz.

Proje Detayları

(Bu bilgiler web kaynaklarından sağlanmıştır. Yalnız referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Orbit Chain (ORC)

Resmi Web Sitesi: https://orbitchain.io/

Blok Gezgini (ERC-20): https://etherscan.io/address/0x662b67d00A13FAf93254714DD601F5Ed49Ef2F51

Twitter:https://twitter.com/Orbit_Chain

Discord:https://discord.com/invite/32dphnE

Medium:https://medium.com/orbit-chain

Whitepaper:https://orbitchainteam.gitbook.io/orbitchainwhitepaper/

Projenin Kısa Tanıtımı

Orbit Chain, fazlaca zengin bir destek platformudur. Çoklu varlık desteği yardımıyla, kullanıcılar tekil bir zincir üstünde değişik blok zincirlerinin çeşitli kripto varlıklarını kullanabilirler. Bu, değişik zincirlerin ve Orbit Zincirinin merkeziyetsiz yazışma kanalları vasıtasıyla bir kullanıcının varlığının kolay yönetimini ve transferini sağlar. DApp ve öteki merkeziyetsiz protokol geliştiricileri için Orbit Chain, üstünde geliştirme yapmak için esnek bir ortam sağlar.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkesine bağlıdır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey