MEXC, GODS/USDT Vadeli İşlemlerini Piyasaya Sürüyor – 6.000 USDT Bonus Kazanmak için Alım Satım Y…

MEXC, 19 Eylül 2022 07.00’de (TSİ) GODS/USDT Vadeli İşlemlerini piyasaya sürüyor.

GODS/USDT, çapraz ve izole marjin modlarında 1-20 kat kaldıracı destekleyecektir. MEXC uygulamasından ve internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Yeni listelemeyi kutlamak için, kullananların GODS/USDT vadeli işlemlerine davet edilmiş olduğu ve 6.000 USDT vadeli işlem bonusundan hisse kazanma şansına haiz olduğu bir etkinlik düzenliyoruz!

Etkinlik Zamanı: 19 Eylül 2022 07.00 – 23 Eylül 2022 07.00 (TSİ)

Etkinliğe katılım: Etkinlik esnasında bu vadeli işlem çiftlerinde alım satım yapmak etkinliğe katılım için yeterlidir. Kayıt gerekmez.

Etkinlik 1: Yeni Vadeli İşlemler Kullanıcıları için 2.000 USDT Hoş Geldin Bonusu

Etkinlik süresince, ilk kez vadeli işlem icra eden ve GODS/USDT Vadeli İşlem alım satımında toplam işlem hacmi minimum 2000 USDT olan kullanıcılar, 10 USDT vadeli işlem bonusu alacaklardır. İlk 200 kullanıcı ile sınırlıdır.

1.000$ Bonus Alın (Web):https://www.mexc.com/futures-activity/bonus

1.000$ Bonus Alın (Mobil):https://m.mexc.me/futures/activity/bonus

Etkinlik 2: 4.000 USDT Tutarındaki Bonustan Hisse Almak için GODS/USDT Vadeli İşlemlerinde Alım Satım Yapın

Etkinlik süresince, minimum 5.000 USDT olmak suretiyle, en yüksek işlem hacmine haiz ilk 200 kullanıcı, 4.000 USDT vadeli işlem bonus ödülünden hisse kazanacaktır:

Sıralama

Ödül (Vadeli İşlem Bonusu)

Minimum İşlem Hacmi

1

1.000 USDT

≥ 500.000 USDT

2

500 USDT

≥ 300.000 USDT

3

100 USDT

≥ 100.000 USDT

4-200

Kalan ödül havuzu, kullanıcı başına 50 USDT ile sınırı olan olmak suretiyle, kullanıcılara işlem hacimlerine gore paylaştırılır.

≥ 5.000 USDT

En Yeni Etkinlikler:

1000 USDT Vadeli İşlem Çaylak Ödülünüzü Şimdi Alın >>>
[11.Bölüm Super X-Game] Ayarlanabilir Kaldıraç ile Vadeli İşlem Alım Satımını Deneyimleyin! Şahıs Başı 30.000 USDT’ye Kadar, Haftalık 150.000 USDT Bonus Havuzu Sizleri Bekliyor
Haftalık Vadeli İşlemler Etkinliği – 20.000 USDT Bonusu Paylaşmak için Alım Satım Yapın!

Notlar

Etkinlik 1’deki bonus, yalnızca yeni Vadeli İşlem kullanıcıları ve Vadeli İşlem hesabını daha ilkin etkinleştirmiş sadece Vadeli İşlemlerde işlem yapmamış yada Vadeli İşlem hesaplarına hemen hemen herhangi bir para transferi yapmamış mevcut kullanıcılar tarafınca kullanılabilir.
Hem long hem de short pozisyonlardaki işlemler geçerlidir ve etkinlik iştirakı için işlem hacmi dikkate alınacaktır.
Ödüller, etkinlik sonuçlandıktan sonrasında 7 iş günü içinde dağıtılacaktır.
MEXC, düzmece hacim yaratma yada hileli fiil olarak değerlendirilen herhangi bir şüpheli faaliyete dahil olan iştirakçilerin uygunluğunu iptal etme yetkisine haizdir. MEXC, ödülü geri alma yada söz mevzusu kullananların hesabını dondurma yetkisine haizdir.
MEXC, etkinlik hakkında son sonucu verme yetkisine haizdir.

Vadeli İşlemler Bonusu hakkında informasyon sahibi olmak için şu adrese göz atabilirsiniz:

https://support.mexc.com/hc/tr/articles/360054434472

MEXC devamlı sözleşmeleri yalnızca en yüksek piyasa kıymeti olan koinleri değil, bununla birlikte UNI, SUSHI, DOT, YFI, YFII, HNT, FLM vb. şeklinde DeFi projelerini ve Polka Projelerini de destek sunar. İlerleyen dönemlerde, daha fazlaca sayıda devamlı sözleşme başlatılacaktır, lütfen bizi takipte kalınca.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey