MEXC, FusotaoProtocol (TAO) Projesiyle Davet Etkinliği Düzenleyecek – 30.567 TAO Kazanmak için Ar…

TAO’nun MEXC’de listelenmesini kutlamak için proje ekibi, MEXC’de 30.567 TAO kazanabileceğiniz çağrı etkinliğine ev sahipliği meydana getirecek!

Etkinlik Zamanı: 20 Eylül 2022 07.00 – 23 Eylül 2022 19.00 (TSİ)

Arkadaşlarınızı Çağrı Edin ve Arkadaşlarınızla Birlikte 30.567 TAO Ödülünden Hisse Kazanın!

Çağrı edilenler aşağıdaki koşulları karşıladığında, hem çağrı edenler hem de çağrı edilenler, 30.567 TAO ödülünden hisse almaya hak kazanır:

Çağrı edilenler, çağrı edenler tarafınca sağlanan çağrı bağlantısı vesilesiyle hesap açmalıdırlar.
Çağrı edilenler, etkinlik süresi süresince MEXC’de minimum 30 USDT değerinde TAO alım satımı yapmalıdırlar.
Not:

Çağrı edenler, katılım formunu doldurmalıdır: >Tıklayın< (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKvqtHIi7UMnSh-HuLB1iP9NbO_H9Rx5POjC0R34wd8taoxg/viewform)

Çağrı edenlerin, dostlarını çağrı etmek için çağrı bağlantılarını kullanmaları gerekir. (https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM)

Ne kadar oldukca arkadaşınızı çağrı ederseniz, o denli oldukca ödül alırsınız.

Hesap açma işlemini tamamlayan ve etkinlik süresi süresince minimum 30 USDT değerinde TAO alım satımı meydana getiren yeni kullanıcılar da 30.567 TAO ödül havuzundan hisse kazanabilir.

Yargı ve Koşullar

Net Yatırım = Yatırılan Miktar – Çekilen Miktar; Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar. Hesaplar arasındaki geçirme tutarları hariç tutulacaktır.
Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu birikmiş işlem hacmi için sayılacaktır.
Bu etkinliğe katılan kullananların, ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden ilkin lüzumlu KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
Kazananlar sıralaması ve ödüller, etkinlik sona erdikten sonrasında 11 iş günü içinde açıklanacak ve dağıtılacaktır.
Çağrı ettiğiniz arkadaşlarınızın çağrı bağlantınız vesilesiyle hesap açmaları gerekir. Aksi takdirde çağrı ilişkisi tespit edilemez.
MEXC, düzmece hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma yada piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı meblağ.
Bu etkinlik FusotaoProtocol (TAO) proje ekibi tarafınca düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafınca sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü katılmış olarak kabul edilir. Etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, etkinlik ile alakalı son sonucu verme yetkisine haizdir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey