MEXC, 6000 USDT Değerinde SNFT3L Token Ödüllü SNFT3L/3S Kaldıraçlı ETF Ürünlerini Piyasaya Sürüyor

Kullananların çeşitli yatırım gereksinimlerini karşılamak için MEXC, 24 Eylül 2022 10.00’da (TSİ) SNFT3L/3S kaldıraçlı ETF ürünlerini piyasaya sürecektir. Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

SNFT3L- SNFT için 3 kat long kaldıraç

SNFT3S – SNFT için 3 kat short kaldıraç

SNFT3L/3S için günlük yönetim tutarı oranı, işlem sayfasında belirtilen ücret oranına bağlı olacaktır.

MEXC Kullanıcıları için Alım Satım Avantajları

Etkinlik Zamanı: 24 Eylül 2022 10.00 – 30 Eylül 2022 10.00 (TSİ)

Bu etkinlikteki kaldıraçlı ETF’ler: SNFT3L, SNFT3S

Kurallar ve Ödüller

Etkinlik süresince, minimum 200 USDT değerinde işlem hacmiyle SNFT3L/3S ETF ürünü alım satımı icra eden kullanıcılar 5 USDT değerinde SNFT3L token kazanacaktır. Minimum 500 USDT değerinde işlem hacmiyle SNFT3L/3S ETF ürünü alım satımı icra eden kullanıcılar 10 USDT değerinde SNFT3L token kazanacaktır.

Toplam ödül havuzu 6.000 USDT’dir.

Notlar:

İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar
Ödül almak için kullananların belirli bir süre çerçevesinde alım satım yapmaları ve KYC doğrulamasını tamamlamış olmaları gerekir. Ödüller sınırlıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına bakılırsa dağıtılır.
Ödül, kazanan kullananların hesabına 3 iş günü içinde dağıtılacaktır. Etkinlik şartlarını karşılayan kullanıcılar [Cüzdan] – [Geçmiş] – [Diğer] bölümünden ödüllerini denetim edebilirler. Etkinlikle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizlere ulaşın: Telegram: KUTAY_MEXC
Düzmece hacim yaratma ve her türlü hileli davranış yasaktır. Aksi takdirde, MEXC ödüle el koyma ve hatta hesabı dondurma yetkisine haizdir.
MEXC, etkinlik ile alakalı son sonucu verme yetkisine haizdir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkesine bağlıdır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey