[İlk Listeleme] MEXC, Cryptonovae (YAE) Projesini Listeleyecek ve “Alım Satım Madenciliği” Oturum…

MEXC, Cryptonovae (YAE) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve YAE/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
YAE/USDT Alım Satımı: 22 Eylül 2022 15.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin bilincinde olunuz.

Topluluk üyelerini desteklerinden dolayı ödüllendirmek için, YAE ekibi yalnızca MEXC kullanıcıları için bir Alım Satım Madenciliği etkinliğine ev sahipliği meydana getirecek. Toplamda 400.000 YAE sizleri bekliyor!

Etkinlik Zamanı: 22 Eylül 2022 19.00 – 23 Eylül 2022 18.59 (TSİ)

Etkinlik Bağlantısı: https://www.mexc.com/tr-TR/earn/trademining

Kurallar:

Kullanıcılar, etkinlik döneminde alım satım meydana getirilen toplam YAE miktarıyla orantılı olarak 400.000 YAE ödül havuzunu paylaşmak için YAE alım satımı yapabilirler.
Sistem, ödülleri 24 Eylül’de kullanıcı hesaplarına otomatikman dağıtacaktır.

Yargı ve Koşullar

Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar.
Her bir kullanıcının alabileceği maksimum günlük ödül miktarı 20.000 YAE olarak belirlenmiştir.
Kullanıcılar, yalnızca genel işlem tutarı oranları %0,08’i aştığında ödülleri paylaşabilecektir.(Bireysel İşlem Tutarı Oranı= YAE Alım Satımı Yapılarak Oluşturulan Bireysel İşlem Ücretleri / Bireysel YAE İşlem Hacimleri)
Bu etkinlik ana hesaplarla sınırlandırılmıştır. Alt hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu birikmiş işlem hacmi için sayılacaktır.
Piyasa yapıcılar, API yatırımcıları ve kurumsal hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
MEXC, düzmece hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma yada piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı meblağ.
Bu etkinlik YAE ekibi tarafınca düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafınca sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, etkinlik ile alakalı son sonucu verme yetkisine haizdir.

Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafınca sağlanmıştır. Yalnız referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Cryptonovae (YAE)

Maksimum Arz: 100.000.000 YAE

Websitesi: https://cryptonovae.com/

Blok Gezgini (BEP-20): https://bscscan.com/token/0x4ee438be38f8682abb089f2bfea48851c5e71eaf

Telegram: https://t.me/cryptonovae_community

Twitter: https://twitter.com/Crypto_novae

Medium: https://cryptonovae.medium.com/

Whitepaper: https://cdn.cryptonovae.com/technical-paper.pdf

Proje Kısa Tanıtımı

Cryptonovae, dijital varlıklarınızı birden oldukca borsada, merkezileştirilmiş ve merkezi olmayan şekilde sorunsuz bir halde yönetmek için bir tecim platformudur. YAE, sahiplerine benzersiz ve yenilikçi özellikler elde eden bir BEP20/ERC20 zincir üstü tokenidir. Cryptonovae Token (YAE), kendi topluluğuna adanmış gerçek bir yarar tokeninin enerjisini açığa çıkarır. Benzersiz yakma mekanizması, yatırımcılar, geliştiriciler yada token sahiplerini ödüllendirmek amacıyla tasarlanmıştır.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey